Aydın'nın En Kapsamlı Cam Balkon Fabrikası

Merve Cam Balkon
Aydın

Hakkımızda

Merve Cam 2008 yılında Doğan Nadir Pirinç tarafından kurulmuştur. 2008 yılında 200m2 de toplam 3 kişi ile başladığımız çift cam imalatına, günün gelişen teknoloji ve piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2010 yılında cam balkon üretimine başlayarak devam ettik

Beraberinde müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine 2015 yılında 1000m2 ye ulaştığımız yerimizde temper tesisimizi kurduk. Akabinde 500m2 daha genişlettiğimiz yerimizde ısı cam hattımızı devreye soktuk. 1500m2 ye çıktığımız alanımız Aydın'ın en kapsamlı cam balkon tesisimizi kurduk. Bugun toplam 1500 m2 üretim alanı 25 kişilik profesyonel ekip ve hızlı servis ağı ile Aydın'da en temperli cam, ısı cam ve cam balkon üzerine hizmet vermekteyiz.
Cam balkon firmalarının yaşadığı en büyük sıkıntı olan temperli cam ihtiyacını bünyemizde temper tesisini kurarak giderdik. Dolayısıyla kendi camımızı kendi tesisimizde temperleyerek hem daha hızlı hemde diğer firmalardan daha ekonomik hale getirip Aydın'da müşteri memnuniyetimiz ile bir ilk olmayı başardık.

Vizyonumuz
Kurulduğumuz tarihten itibaren uzman ekibimiz ve kendimize ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti odağımız ile Merve Cam Balkon'u Aydın'da marka haline getirdik.

Misyonumuz
Biz Merve Cam Balkon olarak kalitemizden, hizmetimizden ve uygun fiyat politikamızdan ödün vermeden, var gücümüz ile çalışıp, müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz

Whatsapp İletişim
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Tüm merak ettikleriniz için hemen bize yazın.